I vy byste měla dbát na to, aby vaše ruce byly krásně upravené. Je třeba pečovat o kůžičku, pravidelně ruce mazat hydratačním krémem a zvláštní péči je třeba věnovat úpravě nehtů. Proč? Ruce jsou jednou z prvních částí těla, na kterou se lidé zaměřují. Neupravené ruce působí odpudivě, zatímco ty dokonale upravené jsou vizitkou vaší pečlivosti a důkazem, že na sebe dbáte. Nejrychlejším a současně nejefektnějším způsobem, jak udržet nehty v dokonalém stavu, je použití akrylové modeláže. Proč a jak si jednoduše vykouzlit nádherné nehty doma?

 

Akrylové nehty poráží ostatní díky mnoha výhodám!

Pro modeláž nehtů je třeba použít akryl. Jedná se o velmi tvrdou hmotu. Díky tomu je zaručeno, že se akrylové nehty jen tak nezlomí ani neodřou, což bývá častým problémem u nehtů gelových. Jejich výhodou je také barevná stálost. Velkou předností je dále snadná aplikace. K vytvrdnutí akrylu není potřeba mít UV lampu. Právě díky tomu se celý proces významně urychluje.

Modeláž nehtů zvládnete v pohodě doma!

Pokud se nechcete vázat a je vám tak trochu líto utrácet peníze za aplikaci nehtů v salonu, nic vám nebrání v tom, abyste se naučila akrylové nehty aplikovat sama doma. Budete k tomu potřebovat pouze startovací sadu na akrylové nehty. Její součástí jsou kromě akrylu také přírodní nehtové tipy (100 ks) a gilotina, pomocí které tipy upravíte do potřebné délky. Jestliže máte dobré přírodní nehty, lze akryl aplikovat přímo na ně.

 

Návod na akrylové nehty:

 

  • Nehty odmastíme, pilníkem zbrousíme a připravíme na modeláž. 
  • Naneste přilnavý Bonder.
  • Připravte si vodičku Liquid a akrylový prášek.
  • Štětec vždy namočte do Liquidu a poté do akrylu. Následně modelujte nehet. Pracujte rychle.
  • Naneste na nehty barevný akrylový prášek.
  • Po zaschnutí naneste štětečkem průhlednou akrylovou barvu na nehtové lůžko.
  • Nechte opět zaschnout.
  • Nehty zapilujte.


Na co si dát při aplikaci pozor?

Na prvním místě je čistota. Nikdy neaplikujte akryl na poškozené nehty, mohlo by to vést ke vzniku zánětu! Při aplikaci nespěchejte, používejte spíše menší množství akrylu. Nejdříve si vyzkoušejte aplikaci na jednom nehtu.

Jaké barvy zvolit?

Akrylové prášky jsou k dostání v mnoha atraktivních barvách. Vyberete si tu, která se vám líbí. Nehty také můžete ozdobit kamínky.