Pokud často přicházíte do styku s lidmi, musíte dbát na perfektní vzhled. O tom, jak vás lidé budou vnímat, rozhodují také detaily. Mezi ně patří i dokonale upravené nehty. Už vás nebaví si co pár dní nehty lakovat? Řešení je, když se rozhodnete pro akrylové nehty. Proč je tato varianta lepší?

Extra pevnost
Akrylové nehty jsou často srovnávány s gelovými nehty. Oproti nim jsou ale mnohem pevnější. Odolají i velkému tlaku. Nehty jsou tak pevné, že nemají de facto šanci se zlomit. Je to hlavně díky tomu, že se při jejich aplikaci používá akryl.

Vysoká odolnost
Další výhodou těchto nehtů je odolnost. Akrylový prášek je mnohem odolnější než klasický lak nebo gel. Nehty proto odolávají působení čističů, které běžně používáte při úklidu.

Typy provedení
Akryl je k nehtům poměrně šetrný, takže ho lze aplikovat i na přírodní nehty. Jestliže chcete delší nehty, nalepte si nejdříve tipy a až na ně naneste akryl.


Rychlá aplikace
Akrylové nehty se aplikují super rychle. Před aplikací je důležité nehty očistit a poté už stačí jen nanést akryl. Pokud vám není příjemný klasický mírný zápach akrylu, investujte a kupte si ten bez zápachu. Výhodou je, že není nutné nehty vytvrzovat z UV lampě.

Domácí modeláž nehtů

Je snadné si je aplikovat doma. Abyste to zvládli, pořiďte si tuto startovací sadu na akrylové nehty. Obsahuje vše, co je pro domácí modeláž nehtů potřeba.

Variace barev
Výhodou je, že je akrylový prášek k dostání v mnoha barvách. Vaší fantazii se meze nekladou. S lookem nehtů si tak lehce pohrajete. Kombinujte barvy, módní je kombinace 4 nehtů v jedné a 1 v odlišné barvě. Jestliže máte ráda originalitu, kupte si ještě kamínky či samolepky a použijte je jako originální ozdoby.

Potřebují dýchat!
Pod vrstvou akrylu se k přírodním nehtům nedostává příliš vzduchu. Proto je nutné vrstvu cca po 3 týdnech šetrně odstranit a ideálně nechat 1 den nehty dýchat. Během „dne volna“ je ošetřete výživou a nezapomeňte upravit kůžičku. Tu pomocí speciální tyčinky zastrčte k nehtovému lůžku.

Fotografie jsou ze zdroje internet (google). Slouží jako inspirace pro Vás :)