Docela zvláštní lakování, ale věřte, že to opravdu funguje. Navíc Vám udělá takový ORIGINÁLNÍ vzor, který budete mít jen VY!

No není to super? Nikdo nebude mít stejné nehty. Je to snadné a výsledek stojí za to. 

A teď co potřebujete? 

Vyberte si barevné laky podle své fantazie. Laky na nehty najdete u nás ZDE. 

1. Stačí 2 barevné laky nebo klidně víc barviček (základ bude bílá)

2. Misku s vodou, pozor tuto misku ušpiníte, takže volte nějakou misku, kterou nebudete už potřebovat :o) 

3. Špejle 

4. Vatové tyčinky do uší

5. Nástroj s ostrým hrotem např. tužku 

6. Podložku 

A jdeme na to! 

Lakování pomocí vody

Nejprve si nehty nalakujte bílou podkladovou vrstvou, barvy jsou pak výraznější a déle vydrží. Pokud bílou nemáte, tak podklad nemusíte mít. To je jen TIP ♥

Nyní můžete přejít k samotnému mramorování. Do připravené misky s vlažnou vodou začněte postupně do středu kapat jednotlivé barvy laků. Kapku dejte vždy do středu té předešlé, po roztáhnutí se Vám na hladině vytvoří krásné barevné kružnice.

Ostrým nástrojem nebo tužkou udělejte vzory, tak jak budete chtít :o) Pokud se Vám obrazec líbí, tak teď ho můžete obtisknout na nehet. Pozor, tohle je nejdůležitější část.

Otočte prst směrem dolů a vložte přímo do jeho středu. Taky je důležitá rychlost, protože čím rychleji nehet projde barevným obrazcem, tím lépe budete výsledek vypadat. Nebudou takhle vznikat žádné bublinky laku. 

Nehet se nesmí dotýkat ani dna nebo okraje nádobky. Prst nechte takto ponořený ve vodě a druhou rukou odstraňte z hladiny přebytečný lak. S tím Vám pomůže tyčinka do uší. Poté můžete prst z vody vytáhnout.

Přebytečný lak kolem kůžičky odstraňte pomocí odlakovače a tyčinek do uší.

A JE TO! Povedlo se Vám to? Pošlete nám FOTO ♥

TÝM NEHTYPROFI