Uvažujete nad tím, že si konečně pořídíte brusku na nehty, ale vůbec si nevíte rady? 

My Vám s výběrem pomůžeme. V nabídce jich máme několik, a proto je potřeba si zvolit tu správnou brusku. 

Brusky jsou velmi oblíbené, jelikož Vám ušetří čas a také nemusíte pořád pilovat a pilovat. Určitě to znáte :) 

 Pokud si chcete brusku pořídit na takové to domácí použití např. jste začátečník, budete dělat nehty sobě nebo i kamarádkám, tak doporučujeme tyto brusky. 

Pro začátečníky 

1)  JSDA JD200 - velmi praktická a jednoduchá frézka s výkonem 35W. Bruska má černý knoflík, kterým si můžete zvolit rychlost otáček. Také lze u této frézky můžete přepínat chod otáček. Součástí balení jsou náhradní brusné kotoučky.

Výsledek obrázku pro brusky na nehty

2) JSDA JD400 - tato frézka má úplně stejné vlastnosti jako JD200. Rozdíl je v tom, že je designově jinak složená. Regulace rychlostí se zde nastavuje posuvným knoflíkem. Také zde můžete přepínat chod otáček. 

Shrnutí: frézka vhodná pro začátečníky, pro domácí použití a na občasnou modeláž nehtů v kosmetickém salónků.Např. 2-3 zákaznice denně. 

Pro pokročilé

3) JSDA JD500 a JSDA JD700brusky jsou vhodné pro pokročilé, avšak se hodí pouze na domácí použítí. Brusky nejsou stavěné na prášné prostředí např. profesionální salóny, kde je větší provoz. Je potřeba se o brusku pečlivě starat a občas ji nechat pročistit.
Co se týká vlastnosti těchto brusek, tak jsou zcela výborné. Tyto frézky Vám nabídnou nožní pedál, kterým lze brusku ovládat. Součástí balení jsou brusné kotoučky a nástavce. 

Výkon brusky je 55W. 

Výsledek obrázku pro brusky na nehty 

Shrnutí: frézka vhodná pro pokročilé, pro domácí použití, také pro použití v malém kosmetickém salónků např. 2-3 zákaznice denně. 

Pro profesionály  

1) JD105-H a TP269 - výkon těchto brusek je, až DVOJNÁSOBNÝ má 65W. Jsou velmi kvalitní, vhodné pro profesionální použití. Profesionální manikérky a pedikérky také ocení bohatou součást balení.

Balení obsahuje sadu brusných nástavců, nožní pedál, držák na rukojeť. Navíc u brusky TP269 oceníte LCD displej. 

Výsledek obrázku pro brusky na nehty TP

Shrnutí: Dvojnásobně výkonné frézky, vhodné na manikúru a pedikúru, použitelné pro profesionální práci. 

 

Věříme, že pro svou práci si vyberete tu správnou frézku! A budete víc než spokojené. ♥

Děkujeme za pozornost NEHTYPROFI ♥