Upravené nehty o ženě prozrazují mnohé, a proto je důležité se o ně náležitě starat. A to nemluvíme jen o gelových či akrylových nehtech, ale také o přírodních.

Pokud jste se alespoň jednou přistihla, jak s lehkou závistí pokukujete po krásně upravených nehtech a z jakéhokoli důvodu nemáte gelové či akrylové nehty nebo Vám příroda jednoduše nenadělila krásné pevné přírodní nehty, jako mnohým z nás, máme pro Vás téměř geniální řešení. Gelové laky řady Dekor (https://www.nehtyprofi.cz/dekore.html), které jako mávnutím kouzelného proutku Vaše nehty zpevní, vyživí, a to vše bez použití UV lampy. Prostě si po manikúře jen nalakujete nehty.

Z naší nabídky si vybere opravdu každý. Jestliže chcete nehty jen posílit, doporučujeme například Antistres Calcium, který Vaše nehty krásně vyrovná, regeneruje, posílí nehtové destičky a zároveň podporuje zdravý růst nehtů, to vše s dosažením přirozeného zdravého vzhledu.

Pro ty, které touží po jedinečném lesku nehtů, máme v nabídce Cristal Harden Whitener Bright – sekundový top lesk a vytvrzovač s UV bělícím efektem a účinkem projasnění. Tento lak oživí i Francouzskou manikúru. Jednoduše přelakujete pouze bílé špičky, bílou barvu zvýrazníte a na diskotéce Vám budou bílé špičky doslova zářit.

Opravdu zpevňujícím zázrakem je zpevňující gel, ať už hedvábný gel či gel s bělícím účinkem. Tyto gely dokonale zacelí třepivé konečky nehtů, nehty okamžitě zpevní a vyživí. Díky gelové konzistenci lak z nehtu nestéká a co je hlavní, změnu ucítíte a uvidíte hned po prvním použití.

Je pouze na Vás, který gelový lak si vyberete. Bělící, s jemnou mikroglitrou, s přirozeným vzhledem nebo jen výživu, Vaše nehty se po použití Dekor gelových laků rozzáří jako nikdy předtím. A pokud vyživit nehty nepotřebujete a hledáte jen nový odstín pro Vaše nehty, rádi posloužíme. V našem e-shopu si můžete vybrat i z mnoha odstínů laků se třpytkami, neboli glitry. A nepřeberné množství odstínů laků na nehty naleznete také v e-shopu v kategorii Laky na nehty.(https://www.nehtyprofi.cz/laky-na-nehty.html)