Nakoukněte s námi do fascinujícího světa produktů BalbCare! Jménem celého týmu Nehtyrofi společně se studiem NIAN si Vás dovolujeme pozvat na unikátní zájmový seminář, na kterém se dozvíte, jak jednoduše a rychle provozovat manikúru a pedikúru s téměř zázračnými a hlavně okamžitými účinky.

                                   

 Na kurzu se dozvíte vše o BalbCare, ale nejedná se pouze o suchou teorii, ale výrobky Vám velice rádi také předvedeme. A by toho nebylo málo, vše si budete moci vyzkoušet doslova na vlastní kůži, a to za více než lákavou cenu – 390 Kč místo 690 Kč. A co si za tuto zvýhodněnou cenu odnesete? Kromě důležitých informací a vědomostí také odborná skripta, použitý materiál a nabízíme také onu pověstnou třešničku na dortu… Po absolvování kurzu obdrží každý účastník certifikát, v průběhu kurzu si budete moci vychutnat výbornou kávičku a ještě nekončíme. Každý účastník kurzu si bude moci nakoupit výrobky BalbCare za zvýhodněné ceny.

     Neváhejte a pojďte do toho! A to co nejdříve, protože seminář je schopen pojmout pouze deset účastníků! Rezervace s počtem účastníků kurzů posílejte na e-mail NIANseminare@seznam.cz.  Kurz se bude konat ve čtvrtek 21. 5. 2015 od 9 do 14 hodin ve Studiu NIAN na ulici generála Janka 7 v Ostravě – Mariánských Horách v blízkosti obchodního centra Futurum.

     A stále ještě nekončíme! Po ukončení semináře BalbCare Vám představíme další pecku. Gel lak ONE STEP, díky kterému si během chvilky vykouzlíte krásné nehty. A nebudete k tomu potřebovat ani Base ani Finish. Není nic jednoduššího než se přesvědčit na vlastní kůži :-)

                                                                                                                                                            Těšíme se na Vás! Vaše Nehtyprofi