Máme pro Vás extra tip na naprosto luxusní zimní nehty.  3D technologie je všude kolem nás, což znamená, že ani nail art nezůstává pozadu. Pomocí 3D gelu, který Vám můžeme nabídnout v několika barevných variací od černé přes růžovou až k modré barvě, na svých nehtech můžete vykouzlit doslova divy. Počínaje jednoduchými tvary přes ty složitější. Své nehty si můžete doslova zaplést do krásného copu, který Vás zaručeně zahřeje minimálně na duši. Mrazivých teplot se v nejbližší době jen tak nezbavíme, proto se zahalte do hřejivého outfitu od hlavy až po paty, nehty nevyjímaje.

     Jak to vlastně všechno funguje? 3D UV gel je opravdu tak hustý, že jeho použití je daleko jednodušší, než se na první pohled může zdát. Pojďme na to.

  1. Úvodní bod pro Vás nebude žádným překvapením. Prvním krokem je totiž klasická nehtová modeláž. Nehet si vymodelujte pomocí gelů, které běžně používáte. Nezapomeňte přitom na kvalitní pilníky a primer či Prep.
  2. Pokud si chcete 3D copánky ozdobit přírodní nehty, přeskočte krok první a hurá na krok následující. Na přírodní nehty doporučujeme jako základní vrstvu Amazing gel-lak, které Vaše přírodní nehty nezničí, ba co víc, naopak je i vyživí.
  3. Na vymodelovaný nehet aplikujte základní, nejlépe bílou vrstvu gelu. Vytvrďte v lampě.
  4. Na podkladový gel začněte postupně nanášet 3D gel. Tento gel je opravdu velice hustý, takže se nemusíte obávat, že by Vám gel z nehtu stékal. Pomocí štětečku na zdobení vytváříme různé 3D tvary. V našem případě jednoduše vytváříme copánky. Ale, jak už jsme opakovali nesčetněkrát, fantazii se meze nekladou.
  5. Finální vrstva je taktéž jen a jen na Vás. Na výběr máte z lesklé či z matné varianty a rovněž také z bílé či barevné varianty. Jako finální vrstvu můžete použít vysoce lesklý bezvýpotkový finish gel. Pokud se rozhodnete pro barevný gel či gel-lak, použijte nejlépe pastelové barvy, která 3D efekt krásně podtrhne. Vaše nehty budou vypadat úžasně, i když si nehty necháte bílé.
  6. A úplně nejvíc nejlepší je použití matujícího gelu, díky kterému se Vaše copánky, srdíčka, kytičky a jiné vzory dokonale zvýrazní.

                

     Po použití 3D gelu zjistíte, že se v každé z nás skrývá kousek umělkyně, která umí během krátké chvilky vytvořit naprosto stylové a elegantní nehty, které nikdo nepřehlédne.

 

     Přejeme hodně zdaru nejen u 3D pokusů a poslední výzva na závěr. Neváhejte a podělte se s námi o své výtvory na našem Facebooku. Budeme se těšit. Pro inspiraci přidáváme pár zdařilých3D pokusů.

                                                                                                                        Vaše Nehtyprofi