Pokud preferujete umělé nehty, možná máte dilema které zvolit?Nehty gelové nebo nehty akrylové Ať už preferujete nehty přírodní, nebo umělé, určitě je chcete mít hlavně krásné a upravené. Aby nehty vydržely upravené co nejdéle, nejspíš si necháte poradit od nehtařky. Víte ale, které se pro Vás více hodí? A jaký je mezi nimi rozdíl?

Oba typy umělých nehtů mají samozřejmě své plusy a nevýhody, o kterých si v tomto článku na našem blogu napíšeme.

Gelové nehty

Na nehtíky se gelové nehty připevňují pomocí uv či led gelu, který se vytvrzuje v UV/led světle.Za pomocí přístroje zvaným uv/led lampa. Tyto nehty jsou obvykle čiré a dále se tvarují do různých tvarů.Gelové nehty jsou pružné a mají přirozený vzhled. Je to mimo jiné proto, že gelové nehty se vyrábí z tekuté pryskyřice, která se vytvrzuje pod UV či LED světlem, čímž vzniká přirozený, průsvitný vzhled podobný přírodnímu nehtu.

Gelové nehty nejsou tak odolné jako akrylové,ale zase jsou pružnější.A mají při správném postupu dlouhou výdrž.Gélovky jsou vhodnější pro slabší nehty.

Gelovky se také o něco lépe pilují pilníkem něž akrylové nehty.Gelové nehty se snadno zdobí – ať už po své manikérce vyžadujete třpytky nebo nálepky. A pokud se vám omrzí, stačí je jednoduše odpilovat. Největší výhodu ale poznáte na vlastní nos při samotné aplikaci: na rozdíl od akrylu nezapáchají.

U Gelových nehtů máte obrovskou možnost výběru gelů.Od jednofázových po třífázové.Rozdíly jsou v hustotě a samovyrovnávacích schopnostech.

Od modelovacích po nespočet barevných gelů.Jistě si vybere každá z vás..

Nevýhody gelových nehtů

Gelové nehty nejsou tak pevný, jako akrylové. Gelová technika je časově náročnější a některé ženy, které mají citlivější nehty mohou při vytvrzování gelu v UV/LED lampě pociťovat slabé pálení.Pro začátečnice může být modeláž gelem náročnější.Ale postupným tréninkem budou nehty jako od profesionální nehtařky.Pro ulehčení je lepší zvolit gely s hustější konzistencí.

Nevýhodou může být pořízení lampy na nehty.Ideální volbou je zakoupit zvýhodněné startovací sady.

AKYLOVÉ NEHTY

Jsou daleko tvrdší než gelovky. Akyl je kombinací akrylového prášku a tekutiny – liquid.Proto si je budou pochvalovat ty, které pracují manuálně. Méně se lámou a když už, oprava a odstranění nehtu je daleko snazší, než když se vám poničí pracně vyrobené gelové nehty. Nanáší se v jedné vrstvě a nemusíte pořizovat uv/led lampu.

Základním postupem je namáčení štětce do tekutiny-liquidu, kterým poté nabíráme akrylový prášek a následně ho roztíráme a tvarujeme tím nehet. Poté se akrylové nehty nechají zaschnout přirozenou cestou na vzduchu.

Modeláž Akrylem je časově rychlejší.A nemusíte používat uv/led lampu.

Akryl se hodí na zpevnění a potažení přírodních nehtů či modeláž přes šablony.

Doporučujeme pořídit zvýhodněné startovací sady které obsahují vše potřebné a ještě ušetříte.

Nevýhody akrylových nehtů:

Asi největší nevýhodou akrylových nehtů je nepříjemný zápach při aplikaci akrylu , doporučujeme místnost dobře větrat. I když ani toto již v moderní době není úplně pravda.Existuje již Tvrdidlo na akryl bez zápachu !

Jak jsme již zmiňovali akryl není tak pružný jako gelovky.Nehty hůře dýchají .

Odstraňují se v acetonu. Rozhodně by se neměly sloupávat nebo odstraňovat kleštičkami, protože může dojít k poškození vlastních nehtů,

Akryl je tvrdý proto doporučujeme pro odstranění brusku pro rychlejší a snadnější odstranění akrylu.

Co méně poškozuje přírodní nehty?

Pokud máte tvrdé nehty, které mají sklon se lámat, pak je nejvhodnější volbou gel. Pakliže máte ,ale měkké nehty se sklonem třepení, je potřeba jim dodat pevnost, doporučujeme použití akrylu Bez ohledu na to, který typ vylepšení a zkrášlení nehtů si vyberete, pokud je manikúra správně provedena, měly by akrylové i gelové prodloužení zanechat stejný výsledek: dlouhé, zdravé a krásné nehty.

Nelze říci, že gelové nehty budou víc trendy než ty akrylové. Vybírejte na základě vašich preferencí,intuice a především stavu vašich nehtů.


7 efektivních tipů, jak správně pečovat o nehty doma a mít je zdravé a krásné

7 efektivních tipů, jak správně pečovat o nehty doma a mít je zdravé a krásné

V dnešní době je péče o nehty zásadní součástí každodenní hygieny a zdraví nehtů je stejně důležité jako pečování o pleť či vlasy, včetně pečlivého výběru nehtového laku. Nehty jsou vizitkou každého člověka a jejich stav odráží nejen vnější, ale i vnitřní zdravotní stav jedince. Péče o okolí nehtů je proto klíčová.


Jak kombinovat barvu nehtů s outfitem: Stylový průvodce

Jak kombinovat barvu nehtů s outfitem: Stylový průvodce

Dobrý den, milé čtenářky.

Dnes se budeme věnovat tématu, které se může zdát na první pohled možná trochu méně důležité, ale ve skutečnosti má obrovský význam pro celkový dojem z našeho outfitu. Ano, mluvíme o kombinaci barvy nehtů a oblečení.


Pracovní návyky a jejich vliv na trvanlivost nehtové modeláže

Pracovní návyky a jejich vliv na trvanlivost nehtové modeláže

Podívejte se na své nehty. Co vám říkají? Jsou zdravé a silné, nebo slabé a křehké? Věděli jste, že vaše denní pracovní návyky mohou významně ovlivnit stav vašich nehtů? A co více, mohou dokonce ovlivnit trvanlivost vaší nehtové modeláže. Zní to překvapující? Pojďme se tedy ponořit do světa nehtů a zjistit, jak pracovní návyky ovlivňují jejich kvalitu a výdrž.
Představte si, že vaše nehty jsou neustále silné, zdravé a krásně upravené. Žádné praskliny, žádné odlupování, jen dokonalá nehtová modeláž, která vydrží opravdu dlouho. To je možné! Chcete vědět jak? Přečtěte si náš blog a zjistěte vše, co potřebujete vědět o péči o nehty a jejich modeláži.


Jak vymodelovat nehty gelem? Máme pro Vás stručný návod!

Jak vymodelovat nehty gelem? Máme pro Vás stručný návod!

Otázku: Jak vymodelovat nehty pomocí gelu nám položilo již mnoho žen,a tak jsme se rozhodli, že Vám sepíšeme stručný návod "jak na to". Doufáme, že se Vám povede dosáhnout díky tomuto návodu hezkému výsledku. Tak pojďme do toho.


Chcete ladit s jarem? Slaďte nejen outfit, ale i Vaše nehty!

Chcete ladit s jarem? Slaďte nejen outfit, ale i Vaše nehty!

Kdo my nemiloval jarní odbobí, kdy nám ptáci začínají krásně zpívat a stromy pomalu rozkvétat? Toto období je plné něhy, vůní, tepla a krásných barev. Na začátku jara slavíme naše velmi oblíbené Velikonoce, později zase první máj, kdy si zamilovaní dávají pod třešní sladký polibek. Není jarní období prostě úžasné? 


2021. Znáte největší trendy tohoto roku?

2021. Znáte největší trendy tohoto roku?

Každý nový rok přináší spousty nových trendů, které se stávají největším hitem daného roku. A i v případě manikúry se každý rok objevují stalé nové trendy, které hýbou celým světem. A tak bychom Vám rádi představili barvičky, které jsou pro tento rok naprosto nejvíce IN. 


Co vše nám mohou prozradit naše nehty?

Co vše nám mohou prozradit naše nehty?

Máte problém s lámáním nebo třepením nehtů? Vidíte na nich bílé skvrny? Vaše nehty a jejich vzhled Vám dokážou říci, jak na tom Vaše tělo je a co se s ním děje.


Zdobení vodolepkami. Jak si krásně ozdobit nehty, aniž by nás to stálo hodně práce?

Zdobení vodolepkami. Jak si krásně ozdobit nehty, aniž by nás to stálo hodně práce?

Nebaví Vás obyčejné nehty a ráda experimentujete? Líbí se Vám různé ozdoby ale nevíte, jak své nehty oživit? Vodolepky jsou naprosto skvělou volbou, jak dodat Vašim nehtům nádech hravosti a zároveň být stylová, což znamená, že byste jim měla věnovat více pozornosti! Proč jsou vodolepky u žen oblíbené azároveň tak vyjímečné? Dnes bychom Vám rádi předali pár informací ohledně tohoto trendu a podrobně popsali, jak s vodolepkami pracovat. Pokračujte ve čtení a dozvěte se informace, které pro Vás budou jistě velmi užitéčné.


Přinášíme další podzimní inspiraci na Vaše nehty!

Přinášíme další podzimní inspiraci na Vaše nehty!

Vše se nyní točí kolem podzimu a my se v tomto období rádi věnujeme všemu, co se jej týče i jeho trendům, které zrovna frčí. Jelikož je u nás velký výběr, vybrali jsme pár barviček a ozdob za Vás, které by Vás mohly inspirovat k podzimnímu nehtovému tvoření. Taky tak milujete podzim?


Podzim plný barev na rukou i v obličeji. Přinášíme inspiraci barev na nehty a očních stínů!

Podzim plný barev na rukou i v obličeji. Přinášíme inspiraci barev na nehty a očních stínů!

Ať už jste milovník podzimu nebo ne, za pravdu nám dáte, že s sebou podzim přináší spousty krásných barev. Lidé se začínají mnohem více zahalovat, jelikož se začíná ochlazovat. Děti vybíhají ven a rodiče na krásné procházky uličkami plnými barevného listí. Na chatě se zachumláte do deky a koukáte na nádhernou přírodu a její dary. Když je deštivo, opět se zachumláte do chlupaté deky, uvaříte si horkou čokoládu a sledujete televizi. Nezní to nádherně? Ne jen zní, ale je to realita. I když chladnější a deštivější počasí s sebou přináší i depresivní náladu, nachlazení a únavu, je důležité zaměřit se na vše okolo, co nás zase naopak nabíjí. A kdy je nejlepší čas sáhnout po barvičkách typických pro podzim? No přeci na PODZIM!


Před námi jsou chladné podzimní dny. Jak chránit své ruce?

Před námi jsou chladné podzimní dny. Jak chránit své ruce?

Když se kouknete na svou poličku v koupelně, najdete v ní spousty produktů na obličej, vlasy a tělo, ale jen steží najdete výrobky pečující o Vaše ruce? To je obrovská chyba, zvláště v období, které vybízí k tomu, aby naše ruce vyloženě trpěly. Nejde však jen o nepříjemný pocit nebo bolest kůže na našich rukou, ale také o jejich vzhled, který mnohdy vypovídá o tom, jak se o sebe staráme a pomáhá lidem tipovat, kolik je nám let. Napravte tuto chybu a pořidťe si domů pár pomocníků, kteří Vám pomohou udržet Vaše nehty a ruce zdravé,mladé a krásně vypadající. Přinášíme také pár tipů, co si můžete pořídit a co je pro Vaše ruce v tomto období dobré.


Krásný kulatý tvar nehtů. Jak na něj?

Krásný kulatý tvar nehtů. Jak na něj?

V minulém článku jsme se zabývali mandlovým tvarem nehtů a dnes bychom rádi představili další krásný a velmi oblíbený tvar. Jedná se o kulatý tvar nehtů, který je stejně oblíbený jako mandlový tvar a je mu také velmi podobný. Jak můžete vytvořit krásné nehty kulatého tvaru? 


Krásné mandle na nehtech? Máme pro Vás návod, jak na ně!

Krásné mandle na nehtech? Máme pro Vás návod, jak na ně!

Mandlový tvar je na jedné z předních příček. Je to jednoduše proto, protože si svým krásným a jemným tvarem získal ne málo žen. Je to tedy jeden z nejoblíbenějších tvarů, které si nechávají dělat ženy po celém světě. My bychom tedy rádi dnešní článek věnovali tomu, jak docílit tak krásného tvaru jednoduše a zároveň aby vše vypadalo tak, jak má.


Proč investovat peníze do sad na nehty?

Proč investovat peníze do sad na nehty?

Rozhodla jste se, že byste si ráda začala dělat nehtovou manikúru sama doma a nevíte, co všechno k práci potřebujete? Nebo chcete udělat radost své blízké přítelkyni nebo mamince, které by rády začaly? Skvělou volbou, kterou nikdy nic nezkazíte je startovací sada na modeláž nehtů. Každá sada obsahuje vše potřebné k vytvoření krásné nehtové manikúry ale zároveň také pomocníky k jejich snadnému odstranění.


Přinášíme podzimní inspiraci. Buďte na podzim 2020 připravená!

Přinášíme podzimní inspiraci. Buďte na podzim 2020 připravená!

Podzim.. Období plné nádherných barev, padání listí a ochlazování. Je to nádherné období, díky kterému vidíme krásy různých barevných odstínů, které nás obklopují všude, kde se nacházíme. Co takhle přenést tuto krásu i na své nehty? Existuje tolik barev, ozdob, obrazců, stylů, kterými můžete tvořit nádherný podzimní look. My jsme si pro Vás dnes připravili malou inspiraci, která Vás naprosto uchvátí!


Část druhá: Velká nabídka kosmetických kufříků. Který si vybrat?

Část druhá: Velká nabídka kosmetických kufříků. Který si vybrat?

Je jedno, jestli se manikúře věnujete profesionálně, nebo ji děláte jen sama sobě v pohodlí domova. Většina žen má však ráda pořádek a většina z nás potřebuje mít vše hezky u sebe a zorganizované. K tomu jsou kosmetické kufříky jako stvořené! Díky vnitřních organizérů a přihrádek, které obsahují, si můžete vše hezky roztřídit a uspořádat dle vlasního přání. Je jen na vás, co do nich dáte. Mohou to být gel laky, zdobení na nehty, bruska, lampa, potřeby pro modeláž jako je např. pilník nebo štětečky. Na trhu jich však najdete hodně a u nás na eshopu také. My jsme si proto pro Vás dnes připravili článek podrobného popisu každého kufříku, který máme naskladněný. Jedná se o vysoce kvalitní produkty a zároveň za velmi příznivé ceny. Pořidte si jeden i Vy. Ale který to bude?


Část první: Velká nabídka kosmetických kufříků. Který si vybrat?

Část první: Velká nabídka kosmetických kufříků. Který si vybrat?

Je jedno, jestli se manikúře věnujete profesionálně, nebo ji děláte jen sama sobě v pohodlí domova. Většina žen má však ráda pořádek a většina z nás potřebuje mít vše hezky u sebe a zorganizované. K tomu jsou kosmetické kufříky jako stvořené! Díky vnitřních organizérů a přihrádek, které obsahují, si můžete vše hezky roztřídit a uspořádat dle vlasního přání. Je jen na vás, co do nich dáte. Mohou to být gel laky, zdobení na nehty, bruska, lampa, potřeby pro modeláž jako je např. pilník nebo štětečky. Na trhu jich však najdete hodně a u nás na eshopu také. My jsme si proto pro Vás dnes připravili článek podrobného popisu každého kufříku, který máme naskladněný. Jedná se o vysoce kvalitní produkty a zároveň za velmi příznivé ceny. Pořidte si jeden i Vy. Ale který to bude?


Šablony či tipy. Co je lepší?

Šablony či tipy. Co je lepší?

Většina žen na začátcích šáhne raději po tipech. Je to proto, že si každá z nás myslí, že je práce s tipy lepší a tak se do těžší práce se šablonkami nepouštějí. Jaká je práce s tipy a jaká je s šablonami? Jsou tipy lepší?


Malá inspirace plná roztomilosti!

Malá inspirace plná roztomilosti!

Někdy máme náladu nosit jednobarevné nehty, jindy rády přidáme pár třpytek nebo kamínků. Pravdou však je, že nail art nás ženy nikdy neomrzí a to hlavně z důvodu obrovského množství tvarů, obrázků, témat i barev. Roztomilá manikúra, jako jsou například květiny, ovoce, mráčky nebo pohádkové postavičky, které nyní frčí, je ozdobou Vašich nehtů. Je jedno, co si vyberete. Úžasné na tom je, že můžete nakreslit na nehty cokoliv Vás napadne a každý nehet může být zcela jiný. 


Toužíte po krásných nehtech ale nechcete investovat do lampy? Vyzkoušejte akryl!

Toužíte po krásných nehtech ale nechcete investovat do lampy? Vyzkoušejte akryl!

Nechcete investovat peníze to UV/LED lampy a klasické laky na nehty Vás nebaví a nic nevydrží? Máme pro Vás v nabídce akrylové, neboli také pryskyřicové nebo porcelánové nehty. Díky akrylového systému si můžete sama doma v pohodlí a klidu vytvořit krásnou manikúru, která se velmi podobá manikúře, při které používáte gel. Pro vytvoření krásných nehtíků potřebujete pouze akrylový prášek a liquid. 


Jak na to, aby nám vyrostly dlouhé nehty? Byly zdravé a vydržely?

Jak na to, aby nám vyrostly dlouhé nehty? Byly zdravé a vydržely?

Hned na začátek bychom Vás rádi upozornili, že k tomu, abyste docílila krásných, zdravých a silných dlouhých nehtíků, potřebujete čas a pevné nervy. Věřte nám, že pokud budete svým nehtům věnovat dostatečnou péči, odmění Vás za to právě svou krásou a délkou. Co však pro to musíte udělat, na co si dávat pozor a co musíte mít po ruce?


Nejčastější mýty o nehtech. Alespoň jeden už jste slyšela!

Nejčastější mýty o nehtech. Alespoň jeden už jste slyšela!

Jistě každá z Vás se setkala s někým, kdo tvrdil, že když si budete například kousat nehty, dostanete z toho rakovinu. Jedná se však o informace, které jsou naprosto nepravdivé a které mnohdy zkreslují pohled a názor druhých lidí, a to často úplně zbytečně. Takových "mýtů" je spousta a my bychom Vám rádi představili ty nejčastější!


Jak na BABYBOOMER?

Jak na BABYBOOMER?

Babyboomer je novějším trendem, který se hodí jak na každodenní nošení, tak na vyjímečnou příležitost jako je svatba. Tento styl je řazen mezi jeden z neojblíbenějších a nejžádanějších. Není divu, když zastínil i klasickou francouzskou manikúru. A my jsme si dnes pro Vás připravili pár informací, které potřebujete, abyste se do Babyboomeru mohly pustit.


Podle čeho vybírat pilník?

Podle čeho vybírat pilník?

Tak velké množství různých pilníků a Vy nevíte, jak se v nich vyznat a jaký z nich je ten, který potřebujete? My Vám rádi poradíme!


Léto je tady a my přinášíme inspiraci!

Léto je tady a my přinášíme inspiraci!

Slunce, voda, hudba, zábava a krásné nehty. Nutnost každého léta! Kdy jindy si můžete tak hrát s barvami a nápady jako v létě? Využijte možnost léta plného barev a nápaditosti. My jsme si pro Vás připravili inspiraci!


Pár triků, díky kterým Vám vydrží krásné nalakované nehty i 14 dní!

Pár triků, díky kterým Vám vydrží krásné nalakované nehty i 14 dní!

Je velmi důležité vypadat dobře. Dobře se obléknout, upravit si vlasy a zvýraznit svou krásu. Nehty jsou však také velmi důležité. Nehty dělají ženu ženou a jsou vidět všude a neustále. Pojďme se tedy dnes zaměřit na to, jak udělat, aby vydržel lak na nehtech i dva týdny a nehty tak byly stále krásné a upravené.


Léto s neonem!

Léto s neonem!

Některé trendy se mění, jiné zůstávají. Je jasné, že klasickou červenou nic nezkazíte, ale kdy jindy se v barvách na nehtech odvázat než v létě? Poradíme vám, jaké laky toto léto budou trendy, a které musíte rozhodně vyzkoušet


Červená barvička a její TOP odstíny!

Červená barvička a její TOP odstíny!

Ať už je zrovna červená barva v kurzu nebo ne, existují tři věci, se kterými nikdy nešlápnete vedle – červené spodní prádlo, červená rtěnka a v neposlední řadě červený lak na nehty. Vybrali jsme pro vás laky, které si rozhodně zamilujete!


Jaké vitamíny a potraviny jsou důležité pro nehty?

Jaké vitamíny a potraviny jsou důležité pro nehty?

Krásné, zdravé a přirozené nehtíky chce každá žena. Nehty a ruce ukazujeme denně a nám jsou na očích neustále. Jsou však vitamíny a potraviny, které přispívají ke zdraví našich rukou a nehtů. Jaké to jsou?


KARANTÉNA aneb udělám si manikúru doma

KARANTÉNA aneb udělám si manikúru doma

Ano, vše se neustále točí kolem karantény a my doma zavření nevíme coby. Každá žena, která chodila pravidelně na úpravu nehtů je nyní zničená z toho, že její nehty nevypadají k světu tak, jako když odchází ze salónu. Nevadí, jde to i doma. Možná to nebude perfektní jak od někoho, kdo se tím živí a dělá svou práci na výbornou, ale i Vy zvládnete základní domácí péči a úpravu. Jak na to?


Jarní tipy na krásné nehtíky

Jarní tipy na krásné nehtíky

Snažíte se vymýšlet ale nemáte žádné nápady? Chcete krásné nehtíky, které se budou hodit přímo k tomuto období? Tak to jste zde správně. Máme pro Vás pár tipů!


Kouzlo parafínové vany

Kouzlo parafínové vany

Termoterapie je jedna z nejstarších přírodních terapií a její účinky jsou úžasné. Zábaly s pomocí parafínu působí jak zdravotně, tak i esteticky. Je to taková malá domácí sauna. Pomáhají nejen k uvolnění nebo snížení bolesti určité části, ale jeho účinky jsou blahodárné na celé tělo. Tento zázrak se jmenuje "parafínová vana".


Jak na správnou dezinfekci rukou?

Jak na správnou dezinfekci rukou?

Vzhledem k situaci, která je pro všechny velmi stresující, je důležité dbát na základní hygienické návyky. KORONAVIRUS nyní vyvolává strach v každém z nás a čísla nakažených neustále rostou. My se však můžeme chránit tím, že budeme pečovat o to, aby naše ruce byly naprosto čisté. Jak často, čím a jakým způsobem o hygienu rukou pečovat?


Proč zvolit duální lampu?

Proč zvolit duální lampu?

1. Všechny tyto duální lampy mají opravdu velkou výhodu. A to takovou, že nemusíte řešit zda gely jsou UV nebo LED. Tyto lampy vytvrdí totiž obojí,...


Krásné rty díky WUNDER COSMETICS!

Krásné rty díky WUNDER COSMETICS!

Již nedávno jsme Vám psali o Wunder kosmetice a představovali jsme unikátní výrobek WUNDERBROW, díky kterému máte naprosto dokonalé obočí ja...


Krásné obočí díky WUNDER COSMETICS!

Krásné obočí díky WUNDER COSMETICS!

Jak jste již zaregistrovali, v nabídce našich produktů máme i kosmetiku WUNDER. Proč jsme si vybrali k prodeji právě tuto kosmetiku? Protože jsme přesvědčeni, že je jedna z nejlepší...


Domácí manikúra a pedikúra s BALBCARE

Domácí manikúra a pedikúra s BALBCARE

Inovativní a jedinečná sada na domácí manikůru a pedikůru! Péče o ruce a nohy v pohodlí domova bez ručníků, vody, krémů či olejů. Představujeme Vám..


Se žlutou barvou léto nekončí!

Se žlutou barvou léto nekončí!

Nejvíc in barvička je právě kanárková, kterou můžete sladit i s oblečením a doplňky.  Víte o tom, že žlutá je povzbuzující a rozveseluj...


Dermacol. Laky bez UV lampy!

Dermacol. Laky bez UV lampy!

Znáte novinku z Dermacolu? Gelové laky, které vydrží až 5 dní a to bez použití UV lampy.  Extrémně dlouhotrvající lak na nehty vám běh..


Jak pečovat o poškozené nehty?

Jak pečovat o poškozené nehty?

Pokud máte poškozené a zničené nehty, tak máme pro Vás řešení!  Stačí dodržovat několik pravidel a nehty budete mít zase ve formě...


Gelové nehty nebo gelový lak?

Gelové nehty nebo gelový lak?

K dokonalému vzhledu patří zcela určitě i upravené nehty. Některé ženy dávají přednost přirozenosti a nehty si ani nelakují, jiné mají rády ...


Francouzská manikúra. Jak na ni?

Francouzská manikúra. Jak na ni?

Francouzská manikúra je zaručeně tím nejoblíbenějším stylem přírodních i gelových nehtů. Klasická a elegantní úprava, která...


Správná péče o ruce aneb vizitka ženy!

Správná péče o ruce aneb vizitka ženy!

Určitě to znáte! Venku mrzne, nosíte těžké tašky, doma luxujete a pracujete se saponáty. Teď tu máme jaro, takže určitě budete pracovat na zahrádce. Co na to, ale řeknou Vaše ruce? My Vám řeknete jak správně se o ně starat!


Jak si vybrat správný kufřík?

Jak si vybrat správný kufřík?

Jak si vybrat kosmetický kufřík?
Kosmetické kufříky můžete volit podle stylu, velikosti a designu. Pokud budete cestovat za svými klientkami doporučujeme zvolit XXL kufříky na kolečkách.
Díky tomu je cestování opravdu pohodlné.