Nechte se okouzlit úžasnými gel laky na nehty, které Vás naprosto nadchnou! Tato exkluzivní řada se pyšní širokým spektrem odstínů, intenzivními barvami a špičkovou kvalitou, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.
Aplikace gel laku na přírodní nehet je velmi snadná a intuitivní. Jednoduše naneste lak štětečkem rovnoměrně po celém nehtu, stejně jako byste používali klasický lak na nehty. Po aplikaci je důležité nechat nalakované nehty vytvrdit v UV/LED lampě. Následně stačí setřít lepkavou vrstvu pomocí čističe gelu na nehty (Cleaneru) a Vaše nehty budou dokonalé.
S našimi produkty zvládnete modeláž nehtů hravě a v pohodlí Vašeho domova. Vyberte si ze široké nabídky bází a finišů, které perfektně doplní Váš look.
Vaše nehty zůstanou krásné a upravené až po dobu tří týdnů. Neváhejte a vyberte si z nepřeberného množství úchvatných odstínů, které můžete kombinovat podle Vašich představ a nálady. Naše nabídka barev je neustále aktualizována, abychom Vám přinášeli nejnovější trendy ze světa nehtového designu.
Dopřejte svým nehtům luxusní péči s našimi gel laky a buďte nepřehlédnutelná za každé situace!

Rychlé info -9%
UV/LED Amazing gel lak č. 49 - Jahoda 5 mlUV/LED Amazing gel lak č. 49 - Jahoda 5 ml

UV/LED Amazing gel lak č. 49 - Jahoda 5 ml

Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
99 Kč 109 Kč
Barva Červená
Řada gel laků Amazing je oblíbená díky své vysoké kvalitě. Gel lak je možný vytvrdit jak v UV, tak LED lampě. Nanášení je velmi snadné a…