Každý nový rok přináší spousty nových trendů, které se stávají největším hitem daného roku. A i v případě manikúry se každý rok objevují stalé nové trendy, které hýbou celým světem. A tak bychom Vám rádi představili barvičky, které jsou pro tento rok naprosto nejvíce IN.

I v manikúře se můžeme bavit o barvičkách, které jsou daný rok největšími bombami. Tento rok jsou naprostými jedničkami černé barvy či černé detaily, milovaná khaki barva či jiné odstíny zelené a také loga různých světových značek. 

Black nails nad black details - Černe bávičky či černé detaily

Když si představíme černou barvu, hned ji přiřazujeme k lidem, kteří milují punk/rock. To však není pravda. Černá barva se hodí naprosto ke všemu a dokáže být velmi elegantní. Vzhledem k tomu, že je oblíbenost této barvy v podstatě nesmrtelná, musíte mít doma v šuplíku alespoň jeden lak černé barvy jakékoliv značky, která Vám vyhovuje. A co říkáte na černé detaily? Například černá francouzská manikúra? To je naprostá bomba, díky které Vaše nehty oživíte a budete naprosto IN. 

Brand nails - nehty s logem značky

Každým rokem jsou vzory různých světových značek velmi oblíbené a není tomu jinak i v letošním roce. Kdo si nechá udělat nehty ve stylu Louis Vuitton, Gucci nebo Chanel, zazáří kdekoliv, kde jen bude. Vytvořit nehty ve stylu značky však není jednoduché. Nejspíše k tomu budete potřebovat profesionála se zkušenostmi, pokud si tedy zakládáte na opravdu hezkém vzhledu. Ruční malba a ozdoby patřící ke značce jsou nejvíc TOP, ale většinou nejsme schopni je sami vytvořit, aby vše vypadalo naprosto bezchybně. Pokud opravdu nevíte, jak své nehty oživit, co takhle vytvořit si look značky, kterou právě Vy milujete? Ať už se jedná o jakoukoliv, rozhodně s ní budete bodovat!

Green nails/khaki - Nehty v zelených odstínech

Možná si říkáte, jak zrovna tato barva může být v letošním roce trendy? Divili byste se, ale KHAKI barva se drží na předním příčkách již delší dobu a lidé ji stále milují. Pokud si však nedokážete představit, že byste měla celé nehty v zelené barvě, zkuste barvu zkombinovat s jinou či vytvořit krásné zdobení a detaily v této barvě. Rozhodně budete nadšená a okolí si Vašich nehtů jistě všimne.