Tuto péči zvládnete i doma!

RUKAVICE při úklidu

Pokud budete doma dělat jarní či velký úklid, tak doporučujeme používat rukavice. Všechny čisticí prostředky vysušují pokožku a to tak, že budete mít opravdu šupinky. Pokud budete používat rukavice, tak tomu můžete předejít. Po skončení práce si ruce nakrémujte kvalitním krémem.

Také doporučujeme udělat masku na ruce BALBCARE. BALBCARE využívá přírodní extrakty z Tea tree, keratin, vápník, allantoin a speciální polymery. Zvláčňuje, vyživuje a zpevňuje nehty a zároveň vytváří vrstvu, která napomáhá lepšímu přilnutí laků a delší výdrži zdobeného povrchu.

CITRÓN, pokud jej máte doma

Znáte kouzlo citronu? Pokud máte na rukou skvrny od hlíny, jídla či barvy, tak citronová šťáva Vás skvrn rychle zbaví. :)

OLIVOVÝ OLEJ, ten nemusí být jen na vaření.

Také máte suché lokty? Olivový olej má různé využití, ať už na vaření, tak na kosmetiku. Můžete ho vmasírovat do pokožky, či také do vlasů. Na lokty je jako stvořený. Stačí jemně vetřít a uvidíte jak budete mít hebké lokty.

Máte unavené ruce?

Celý den v práci, na zahrádce nebo stále něco děláte..Znáte to..i ruce jsou někdy unavené. Máme pro Vás tip jak jim můžete dát také trochu relaxace. Stačí je ponořit do vlažné vody. Do vody je vložte až po lokty. Také můžete přidat relaxační koupelová sůl či nějaký olej.

DOMÁCÍ MASKA

Jste pro domácí kosmetiku? Někdy je lepší, než ta drahá z obchodu .. :)

Vyzkoušejte tuto masku, která je opravdu levná a jednoduchá. Budete potřebovat kelímek, 10 g kafrovou lihu, 10 g glycerinu a šťávu z 1 citronu. Všechny ingredience smíchejte, před každým použitím protřepejte a vmasírujte do ještě vlhké pokožky.

Vyrobenou mast použijte 1krát týdně.

Účinek masky: jemné a vyhlazené ruky