1. Všechny tyto duální lampy mají opravdu velkou výhodu. A to takovou, že nemusíte řešit zda gely jsou UV nebo LED. Tyto lampy vytvrdí totiž obojí, proto název je ,, DUÁLNÍ ,,

Do lampy můžete použít všechny UV gely, LED gely a gel laky.

2. Tyto lampy jsou velmi kvalitní a to v tom, že se nepřehřívají a také mají nižší spotřebu energie.

3. Již v nabídce máme několik variant. Určitě Vás dostane bohatý výběr těchto lamp.

Krásný, elegantní design se Vám bude hodit do Vašeho nehtového salonků. Lampy obsahují odnímatelné dno pro snadnou údržbu. Takže jsou opravdu praktické.

4.Take se Vám stalo, že nevíte jaké zářivky si máte do lampy koupit? Toto už řešit nemusíte! V lampě jsou totiž LED diody, které Vám zaručí dobu svícení, až 50 000 hodin.

5. Také duální lampy mají na výběr svůj výkon. Máme v nabídce s různým výkonem. Ovšem pokud chcete lampu do salonu, tak doporučujeme volit 48W lampu. V této lampě již vytvrdíte gely za 5 sekund!

Pokud budete mít lampu s výkonem 24W nebo menším, tak tam je doba o něco delší. Ale i takto Vám tyto lampy ušetří mnoho časů.

Barevné gely se Vám krásně vytvrdí.

6. A teď to nejlepší. Všechny lampy mají opravdu jednoduché ovládání. Některé mají velmi přehledný displej, kde můžete sledovat čas. Jiné lampy lze nastavit pomocí časovače. Také se můžete setkat se senzorem :) Když vložíte ruku, tak se lampa sama zapne.

7. Lampy jsou opravdu dobrou volbou. Některé lze složit, takže ji můžete snadno skladovat. Také jsou opravdu lehoučké, takže s nimi můžete cestovat.

A co cena?

Tak ta je také přijatelná. Mrkněte na nabídku těchto lamp a určitě vyberte tu správnou. ♥