Podzim.. Období plné nádherných barev, padání listí a ochlazování. Je to nádherné období, díky kterému vidíme krásy různých barevných odstínů, které nás obklopují všude, kde se nacházíme. Co takhle přenést tuto krásu i na své nehty? Existuje tolik barev, ozdob, obrazců, stylů, kterými můžete tvořit nádherný podzimní look. My jsme si pro Vás dnes připravili malou inspiraci, která Vás naprosto uchvátí!

Ať už jste milovnice podzimu nebo ne, vždy toto období na pár měsíců příjde a zase odejde. Je to období plné tepla i ochlazování, barev, padajícího listí, dýní a dýňového latté. Mňam. Každopádně, i toto období přináší spousty krásných inspirací a pokud nevíte, co se svými nehtíky udělat, využijte různých prvků, které jsou spojeny s podzimem a dodejte Vašim nehtům romantický, luxusní či roztomilý look. Rozhodně tím nic nezkazíte ba naopak. Nehty sladěné do období a charakteristických prvků daného období jsou velmi IN! Připravte se na toto období a užijte si jej ještě více s krásnými podzimními ozdobami a barvami, které Vás budou bavit! A nejen Vás. Rozhodně jimi budete inspirovat i ostatní ženy kolem Vás. 

Co je pro podzim typické?

Sychravé a ochlazující počasí nás někdy může dostat do né moc dobré nálady a tak nás mnohdy i uvěznit uvnitř našich domovů. Jsou však i dny plné sluníčka a příjemného tepla, které jiste zná každý z nás na začátku podzimu. Jedná se o babí léto. I vy ho milujete, že? A co si takhle připomínat tyto krásné dny zdobením plného barev, listí a slunce?

Rozhodně může experimentovat jak Vás jen napadne a nemusí se jednat pouze o zdobení s listy či barvami typickými pro podzim. Velmi oblíbené jsou i např. lišky, hřiby, dýně, stromy, draci, kaštany, hrušky či jablka.

Nebojte se také šáhnout po třpytivém zdobení, kamínkách, kašmíru ši samolepkách (pokud se Vám nechce kreslit). U nás na e-shopu najdete spousty zdobení i barev, které jsou pro podzim jako stvořené!