Rozhodnout se pro manikúru zaměřenou na malůvky je naprosto skvělou volbou, ale co si na nehty nakreslíte? Máte ráda zvířata? Módu? Květiny? Představivosti se meze nekladou!

Co se týče zvířat, velmi oblíbení jsou psi, kočky, motýli nebo ptáčci. Výběrem motýlů či ptáčků rozhodně nic nezkazíte a Vašemu looku dodáte romantický a roztomilý nádech. Dále je však důležité zmínit, že nyní frčí i ovoce, které se hodí hlavně na letní dny. Nemusíte však nehty zdobit ovocem pouze v létě. Konzumujeme jej přeci po celý rok! Doporučujeme například meloun, jahody, kiwi či třešně. Oživte své nehty svěžestí, šťavnatostí a roztomilostí. 

A co tak rostliny? Spousta krásných květin, které podtrhnou Vaši něžnost a ženskost. Velmi krásně vypadají lístky, větvičky či různé druhy květin. Můžete však kombinovat květinové vzory společně s dalšími obrazci.

Základem všech vzorů jsou však puntíky, vlnky, kostky, pruhy nebo trojúhelníky. Nebojte se experimentovat a používejte více barev. Pokud se vám kříží několik pruhů přes sebe, šáhněte po různých barvičkách, kterými pruhy ještě zvýrazníte nebo jednotlivá pole dobarvíte. 

Na nail artu je užasné to, že můžete využít volnosti a představivosti. Nemusíte se tedy nijak omezovat. Množství i odstíny volíte podle svého vkusu. Samozřejmě také to, co si necháte na nehet nakreslit. Není dáno, kolik různých motivů musíte/či nemůžete na nehtech mít. Klidně si ozdobte každý jeden a využijte veškerý volný prostor, který malbou zaplníte.