Každé léto se nese na vlnách neonových, zářivých barviček. Neotové topy, barevné vlasy, odhalené tělo, opálená kůže, pořádné teplo a hudba. Co je však v létě tou největší nutností? Mít krásné, upravené nehty, kterých si všimne každý. Představte si, že sedíte u bazénu, kde je velké množství lidí, v ruce držíte drink "Sex on the beach" a každý, kdo projde si všimne těch krásných barevných a upravených nehtů. Nejlepší však na tom je, že se představivosti meze nekladou a Vy tak můžete vybírat z opravdu velkého množství barev a odstínů. 

Jakou zvolit kombinaci? Čím nehty ozdobit?

Letní barvičky jsou samy o sobě velmi výrazné, proto není důležité přehánet s dalšími ozdobami. Říká se, že v jednoduchosti je krása a pokud použijeté zářivé barvičky, nikdy jimi nic nezkazíte a nehty budou vypadat bez ozdob i tak dokonale. Každopádně, není to pravidlo. Níže uvidíte inspiraci jak krásně čistých a barevných nehtíků, tak nehtů plných různých ozdob a vzorů. A že vypadají vážně skvěle! 

Více barev nebo ombré?

Skvělá volba. Stále je IN mít na každém nehtu jinou barvu a ještě hezčí je, když zvolíte více odstínů v ombré přechodu. Opět můžete zvolit jak čisté nehty jen plné barev, tak doplnit ozdobami, třpytkami.