Květinové vzory snad nikdy nevýjdou z módy. Ženy si je oblékají i modelují v každém období a každém roce. Jedná se o něžné a romantické zdobení, kterým nikdy nic nezkazíte, ba naopak. Milujeme, když dostaneme od svého milého či blízkých květinu. Milujeme jejich vůni a to, jak dokáží krásně ozdobit místnost a dodat jí pocit tepla. Nechcete mít také jednu či několik krásných květin na svých nehtech a nosit ji tak po několik týdnů? Nebojte se a jděte do toho. Jistě budete nadšená!

Nehty můžete ozdobit jednoduchou malbou, kterou zvládne nakreslit každá z nás, ale také můžete jejich modelaci pozvednout výše například díky 3D nebo razítkům či samolepkám. Je spousty možných způsobů, jak docílit tohoto krásného zdobení (např. one stroke).

Co je to ONE STROKE technika?

Jedná se o techniku jednoho tahu, kdy jednu hranu štětce namočíte do barvy a druhou hranu zase do druhé barvy. Několikrát přetřete štětec na čistém papíru aby se barvy krásně spojily a poté tvoříte krásné obrazce.

Můžete si vybrat z různých druhů květin, různých barev a nehtů, na kterých květiny budou. Každá z Vás v podstatě docílí výsledku, který bude jedinečný. Nebojte se také přidat ke květům i listy, či jiné vzory. Představivosti se meze nekladou a my věříme, že nehtům dodáte šmrnc a jedinečnost!