Parafínová vana je skvělým pomocníkem každé ženy, která chce mít krásné ruce či chodidla. Díky hloubkovému prohřátí dochází ke zlepšení prokrvení rukou či nohou a tím k regenerací tkáně, uvolnění svalů i zrychlení metabolismu. Díky tomu je zvýšena odolnost organizmu. 

Parafínový vosk je vedlejší ropný produkt, který velmi dobře udržuje teplotu a tím dochází ke zlepšení krevního oběhu. Póry pokožky se působením tepla otevřou a výživné látky se lépe vstřebávají. Obsahem parafínu je kolagen, bělící extrakt, vitamín E a různé rostlinné oleje, které působí blahodárně na pokožku. Pokožka je díky parafínu zjemněná a zvláčněná, což má za výsledek hydrataci a hebkost kůže. Je také výborný k relaxaci, bojuje proti stresu a zabraňuje tvorbě vrásek. Pravidelnými zábaly rukou se docílí krásných a pevných nehtů, omlazení, uvolní se drobné klouby i ztuhlé zápěstí. Parafínová lázeň se používá také při různých onemocněních, jako je artróza či revmatizmus. Není tedy určen jen pro kosmetiku a relaxaci ale také k léčebných účelům.

Co je však na této malé parafínové vaně úžasné? Nemusíte jezdit nikam do salónu ale svůj salón si můžete udělat i doma. Ušetříte čas, peníze a navíc budete trávit čas v místě, kde se cítíte nejlépe a v klidu bez dalších zákazníků. 

U nás na e-shopu najdete parafínovou vanu, která obsahuje příslušenství k procedůře.  Sada obsahuje: 450g voňavého parafínu, 1ks froté rukavice na ruku, 1 ks froté rukavice na nohu, 1ks štětec pro aplikaci parafínu, 1ks mřížky.

Odkaz zde: https://www.nehtyprofi.cz/p/parafinova-lazen-ohrivac-parafinu-2-html