Jako první doporučení pro to, aby byl výsledek vidět a vše vypadalo hezky je, abyste si udělaly čas. Věřím však, že nyní je jej až příliš a s tím tedy nebude problém.

 

  1. Pokud nosíte barevný lak, prvním krokem je nejlepší, abyste jej odlakovaly. Nejprve namočíte odlakovačem tampónek, chvíli počkáte a poté se snažíte krouživými pohyby lak co nejjemněji odstranit.
  2. Po odstranění laku nehty zapilujte do délky a tvaru, který se Vám líbí a je Vám příjemný. Nejlepší pro zapilování je pilník, který je z papírového materiálu. Skleněný může zbytečně Vaše nehty třepit.
  3. Poté je dobré nehty ponořit do vodní lázně (my doporučujeme parafínovou vanu, která je určena jak na ruce, tak i nohy a díky jejím účinkům docílíte krásných výsledků hned po prvním použití – možno zakoupit u nás na e-shopu).
  4. Poté doporučujeme zaměřit se na nehtovou kůžičku, kterou můžete zatlačit nebo odstranit (pokud to umíte“) a po tomto kroku stačí již nanést jen olejíček na nehtovou kůžičku, který kůži v okolí nehtu hezky zvláční a posílí (veškeré potřeby jak pro odstranění, zatlačení kůžičky a olejíčky najdete u nás na e-shopu).

 

Jakmile máte hotovo, jste připravené na podkladový lak, který nehet vyživuje a chrání jej. Na něj pak mohou přijít dvě vrstvy laku barevného.

 

Co doporučujeme pro to, aby byly Vaše ruce a nehty vypadaly ke konci dokonale?

  1. Neprotřepávejte lak, rolujte jej jen mezi dlaněmi.
  2. Lakovat začněte vždy od středu nehtu a pokračujte ke stranám.
  3. Nechejte vždy vrstvu zaschnout.
  4. Nakonec dejte ještě svrchní lak, který zajistí lepší výdrž barevného laku.
  5. Okolo kůžičky opět naneste olejíček.
  6. Ruce nakrémujte výrobkem určeným přímo na nehty a ruce.