Jak si vybrat kosmetický kufřík?
Kosmetické kufříky můžete volit podle stylu, velikosti a designu. Pokud budete cestovat za svými klientkami doporučujeme zvolit XXL kufříky na kolečkách.
Díky tomu je cestování opravdu pohodlné. Všechny kufříky jsou doplněny praktickými držadly pro přenášení a často i kolečky. Jednotlivé gely, laky, i odborné vybavení budete mít s sebou bezpečně uloženy a chráněny proti mechanickému i jinému poškození.

 Chcete kufřík jen jako dekorativní doplněk do svého pracovního koutku, tak je vhodné zvolit velikostně menší kufříky.

 Jak o kufřík starat?
Občas se stane, že špatně upevníte víčko gelů a ten se nechtěně vylije do zavazadla, a to je třeba ihned vyčistit. Vždy je třeba zasáhnout v čas a nenechat kufr další měsíc ležet se skvrnou uvnitř.

Doporučujeme nepoužívat žádné chemické přípravky, které kufříku škodí. Kufřík nejprve otřete vodou s navlhčeným hadříkem. Vyvarujte se kartáčkům s drsným povrchem, které mohou kufřík poškrábat. Nesušte kufřík nad horkým topením či u ohně.

Pokud s kufříkem cestujete, je dobré ho zabalit do průhledné fólie a tím můžete předejít poškrábání.

Jaké vybavení Vám kufřík může nabídnout?
Při středních či větších kufříku se Vám nabídne větší počet úložných přihrádek, které můžete rozložit na dvě části. Díky tomu můžete ušetřit mnoho míst. Některé přihrádky v kufříku lze snadno vytáhnout.
Pokud to kufříky umožňují, tak součástí balení je popruh, který můžete s kufříkem umístit na rameno a snadno ho přenést na určené pracovní místo.

Větší XXL kufříky obsahují kolečka a výsuvné madlo. Manipulace s kufříkem je díky tomu opravdu jednoduchá.

Co všechno můžete v kufříku skladovat?
Uložit do něj můžete nejen dekorativní kosmetiku, ale i pomůcky pro modelování nehtů např. Barevné gely, gel laky, tekutiny, ozdoby a další potřeby bez kterých se neobejdete.

Pokud budete volit větší kufřík, tak ty umožňují díky svému většímu prostoru uschovat UV lampu, brusku a odsávačku.

 

Snad Vám náš článek pomohl a věříme, že nyní zvolíte tu správnou variantu a z kufříku budete mít nejen radost, ale bude také dobře sloužit. ♥