K dokonalému vzhledu patří zcela určitě i upravené nehty. Některé ženy dávají přednost přirozenosti a nehty si ani nelakují, jiné mají rády originalitu a propadly módě umělých nehtů. Pokud o nich uvažujete, je dobré si dobře promyslet, proč je chcete a jaké jsou možnosti.

Gelové nehty mají tedy spoustu výhod, ale i nevýhod. 

Gelová modeláž – jak se provádí?

Tato modeláž se provádí pomocí UV gelů a vytvrzují se v UV lampě. Nehty odmaštění a důkladné přípravě modelují pomocí štětce přímo na vlastní nehet bez prodloužení nebo na umělý typ, který se lepí pomocí lepidla na špičku zkráceného nehtu na šablonu, případně si zákaznice může vybrat délku a tvar nehtů. Také je možná modelace nehtů na šablonu, kdy se pod nehet vloží papírová šablona, nehet se na ní vymodeluje a následně se šablona sundá a nehet se vybrousí do požadované délky a tvaru.

Také je velmi populární modeláž POLY gelem, což je spojení gelu a akrylu. Aplikace je podobná jako u akrylu. 

Na výběr jsou různé tvary i zajímavosti

V dnešní době si zákaznice mohou vybrat minimálně z deseti druhů tvarů nehtů. Také si můžete vybrat barevné gely, které mění barvu dle teploty, praskající laky, gel laky, kočičí efekt pomocí mangentu, technika babyboomer, různé nálepky, vodolepky. Můžete si vymyslet téměř vše.
V modeláži se dnes běžně používají kamuflážní gely i akrylové pudry, díky kterým se dá prodloužit lůžko nehtu, a nehty pak vypadají delší a štíhlejší. Pokud budou nehty krásně zdobené, malované, ale nebudou mít krásný tvar a budou se odchlipovat, tak je veškerá snaha marná. 

Chystáte se na modeláž? ♥ 

Zjistěte si, jaké jsou možnosti.

Počítejte s tím, že může trvat, než se pro vás najde vhodný materiál, a že první modeláž nemusí držet. 

Každé tři až čtyři týdny vás bude čekat návštěva u manikérky na doplnění.