Předtím než výjdeš...
Znáš ten pocit? Chystáš se na večírek, máš dokonalý outfit, perfektní make-up a pak se díváš na své nehty a uvědomuješ si, že nejsou ani zdaleka tak perfektní, jak bys chtěla. Nastupuje panika. Pokoušíš se nalakovat nehty, ale barva nefunguje, jak by měla. Šmouhy jsou všude a jedna vrstva prostě nestačí. A samozřejmě na druhou vrstvu není čas. Musíš vyrazit. A tak jdeš ven s nehty, které jsou daleko od toho, co bys chtěla. Celý večer se pak cítíš nesvá, neselfíčko se nehty, snažíš se je skrýt... Znáš ten pocit? Je to frustrující, že?

Potom:

A teď si představ, že se na ten samý večírek chystáš, ale tentokrát s nehty, které jsou jednoduše dokonalé. Plně kryjící barva, lesklá a vyrovnaná, bez jediné šmouhy. A víš, co je na tom nejlepší?Nehty by byly hladké, lesklé a vypadaly by profesionálně. A co víc, lak by vydržel déle, bez odlupování nebo poškrábání. Nalákované to bylo jednou vrstvou, během pár minut. Bez stresu, bez paniky. Cítíš se fantasticky. Cítíš se sebevědomě. A samozřejmě, selfíčko se nehty je povinností. Všichni ti pak celý večer lichotí a ptají se, jak se ti podařilo mít tak perfektní nehty. Zní to jako sen, že?

Řešení:

No, tenhle sen se může stát skutečností díky novému Gel laku Excellent pro One Coat. S tímto lakem přejdeš rychle a snadno ze stavu "před" do stavu "po". Díky jeho inovativnímu složení získáš plné krytí již po první vrstvě, bez jakýchkoliv šmouh. Je navíc krémový a středně silný, takže se dokonale vyrovná, ale neztéká přes kůžičku. To vše je možné díky jeho samovyrovnávacím vlastnostem. Tento lak je prostě superhrdina pro tvé nehty. Tak proč ho nevyzkoušet a užít si ty komplimenty, které na tebe čekají?Gel lak Excellent pro One Coat vás přenese z frustrace a stresu do světa krásy a sebejistoty.

https://www.nehtyprofi.cz/gel-laky-one-coat