Francouzská manikúra je zaručeně tím nejoblíbenějším stylem přírodních i gelových nehtů. Klasická a elegantní úprava, která patrně nikdy neomrzí.Je trendy v káždém ročním období.Pro začínající nehtyřky není zrovna jednoduchá.My Vám porádíme jak na to.

Dokonalou francouzskou manikúru pravděpodobně neuděláte perfektně na poprvé:) Chce to pravidelně trénovat, pevnou ruku.Uvidíte že se výsledek dostaví!Nehty na rukou i nohou budou s francouzskou manikúrou vypadat luxusně a krásně upraveně.

Na trhu je spousta pomůcek, jak vykreslit tzv. linii úsměvu, smajlíka - bílou špičku. Nejlepší je samozřejmě již námi zmiňovaný trénink, můžete si také pomoci  zkoseným štětcem  ,lze také nanášt bílý gél na francii  sondou na zdobení. Pro začátečníky je dobrá pomoc  šablonami pro francouzskou manikúru.

I v lakování francouzské manikúry jsou trendy, které se  různě střídají. Vznikají i barevné obměny francouzské manikúry, kdy namísto klasické (také nepouživanější) bílé barvy na tzv. úsměv zvolíte , růžovou,červenou či nějakou světlejší barvičku.

Klasická a elegantní úprava, která napodobuje a zvýrazňuje krásu přírodních nehtů. Nehtové lůžko je potaženo světle růžovým nebo čirým lakem či gelem a špička je vytvarována do oblouku pomocí bílého laku nebo gelu. 

Pokud se Vám tato metoda nedaří a nejde Vám udělat např. oblouček, tak máme pro Vás návod. 

Budete potřebovat : potřeby pro gelové nehty, křídově bílí gel, čirý gel, finish gel, pilníky, primer a UV či LED lampu. Vše můžete zakoupit u nás na eshopu a nebo si přímo koupit domácí nehtové studio. 

  1. Nehty připravte zbroušením a naneste primer a podkladovou vrstvu gelu ( doporučuji UV gel glass čirý) 
  2. Na špičku naneste bílý gel v pravidelném tvaru. Nejtěžší je vytvarovat přesný bílý oblouk. Důležité je mít kvalitní štětec na gel, kterým vytvarujete vrstvu bílého gelu. Doporučuji vyzkoušet přímo speciální štětec na FR manikúru. Poté nechejte vytvrdit. 
  3. Domodelujte zbytek nehtu doplňovacím gelem, který natáhněte v tenké vrstvě i přes špičku. Vytvrďte v uv nebo led lampě na nehty. Nakonec upravte pilníkem do požadovaného tvaru. 
  4. A teď můžete ještě dozdobit brokátem, kamínkem nebo dle vlastní fantazie. Abyste zabránili poškození nalakovaných nehtů. Při použití Finish gelu, vám francouzská manikúra vydrží podstatně déle.Jakmile budete mít hotovo, tak aplikujte poslední vrstvu finish gelu a vložte do lampy.