Již v dnešní době je mnoho zdobících metod. Zdobit můžete barevnými brokáty, které můžete kombinovat jak s barevným gelem, tak akrylem. Zdobit můžete leštícími pigmenty, nálepkou, vodolepkou, razítkem. Zdobicích trendů je opravdu hodně, takže je z čeho vybírat.

Víte, jaké jsou nejnovější zdobicí trendy?

Zdobicí trendy se každým rokem mění. 

Teď už máme na výběr několik zdobicích metod. Módním hitem jsou leštící pigmenty, které si můžete vybrat v různém odstínu. Všechny takové pigmenty najdete v kategorii mirror efekt. Nejprodávanější pigment najdete pod názvem AURORA a také chromatic mirror, které Vám vytvoří tzv. ZRCADLO.

Hodně se také osvědčila razítkovací metoda. Razítka lze kombinovat s barevnými gely a gel laky. Na razítkování budete potřebovat speciální hustý lak na razítka, také zdobící destičku, kterou můžete sehnat za super cenu a nakonec silikonové razítko. Poté stačí vybrat motiv a šup razítkovat. 

Jste začátečník? Která volba bude pro Vás nejlepší?

Pokud začínáte se zdobením, tak určitě oceníte velmi jednoduchou aplikaci vodolepek a nálepek. U nás si můžete vybrat z různých motivů. Pořídit si jej také můžete dle ročního období a také si udělat krásné letní či zimní nehtíky.

Vodolepky fungují na stejném principu jako ,,tetovačka,, k této metodě budete potřebovat kelímek s vodou. Poté do kelímku s vodou vložte vybraný motiv, vyčkejte cca 20 vteřin a obtisk vytáhněte. A teď už stačí aplikovat vodolepku na nehet.

Velmi oblíbené zdobení je také kamínková mánie. Různé kamínky si můžete levně pořídit v přehledné karuselce a také je můžete barevně kombinovat. Kamínky stačí vložit do gelů a poté zapéct. Ještě je dobré je přetáhnout finishem. Takto se prodlouží jejich životnost.

Nezapomeňte vyzkoušet také fólii na nehty. Fólie na zdobení nehtů vám dovolí ještě více rozvinout kreativní práci a nabídnout větší možnosti. 

Fólii můžete přikládat na nehty po celé jejich ploše, ale můžete z ní libovolně vystřihnout jakékoli tvary či ornamenty. Z folie můžete také použít jen jemný proužek. Materiál velmi dobře přilne a snadno se aplikuje na jakýkoli podklad. V nabídce předkládáme krásné barvy, lesky, i řadu optických efektů.

K této aplikaci budete potřebovat speciální lepidlo na fólie.

 

Přejeme Vám hodně úspěchů a věříme, že Vás Vaše nehty budou jen zdobit. ♥