3D UV gely jsou skvělé díky jejich husté konzistenci, se kterou dokážete tvarovat i modelovat vlastní 3D ozdoby. Mají skvělou barevnou stálost. Jsou výbornou volbou pro zdobení a dekoraci Vašich nehtů.

Představujeme vám 3D UV gel - umělecký nástroj pro vytváření překrásných 3D ozdob na vaše nehty! Už žádné běžné, obyčejné a nezajímavé nehty. S tímto gelem se stanete skutečným umělcem nehtového designu.

3D UV gel je vytvořen s ohledem na potřeby každého, kdo miluje kreativní a originální nehtový design. Jeho hustá konzistence vám umožní modelovat a tvarovat nejrůznější 3D ozdoby podle vaší fantazie. Ať už chcete vytvořit roztomilé motýlky, elegantní květy nebo třeba moderní geometrické tvary - s tímto gelem to bude hračka. 

Ale to není vše! Naše 3D UV gely jsou také známé svou vynikající barevnou stálostí. Neztrácejí na intenzitě ani po dlouhých týdnech nošení, takže vaše umělecké dílo bude zářit v plné kráse po celou dobu. Neomezujte se pouze na jednu barvu. Vyzkoušejte kombinaci několika barev a vytvářejte tak jedinečné výtvory, které upoutají pozornost všech kolem.

Objednejte si náš 3D UV gel ještě dnes a začněte tvořit své vlastní úchvatné 3D ozdoby na nehty. Stvořte si nehty, na které budou všichni závidět a které odráží vaši jedinečnou osobnost. Život je příliš krátký na nudné nehty!

Rychlé info -29%
UV/LED  gel 5ml Spider-blackUV/LED  gel 5ml Spider-black

UV/LED gel 5ml Spider-black

Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
99 Kč 139 Kč
Barva Černá
UV/LED gel 5ml - Spider black.S tímto UV/LED gelem uděláte na vašich nehtech nádherné geometrické vzroce-obrázky.Fantazii se meze nekladou…